logo

Fototapety pałacowe – jak nadać swojemu mieszkaniu dworski styl

logo

fototapeta pałac

Pałacowe wnętrza kojarzą nam się z bogactwem, przepychem i dostojnością. Liczne zdobienia zauważalne na każdym elemencie wystroju – od wspaniałych podłóg, przez misternie rzeźbione, drewniane meble, aż po sufity z dekoracyjną sztukaterią i kryształowymi żyrandolami. To wszystko jest synonimem bogactwa. Chociaż taki styl aranżacji wnętrz był niezwykle popularny kilka wieków temu, to można zauważyć w ostatnio panujących trendach pewien zwrot w stronę dawnych, dworkowych aranżacji wnętrz.

Coraz częściej chcemy podkreślić swój status społeczny za pomocą wyglądu naszego mieszkania. Jednakże, nie ukrywając, zaprojektowanie wnętrza w stylu pałacowym jest bardzo kosztowne. Aby zminimalizować koszty dobrą opcją stają się fototapety przypominające pałacowe wzory i dekoracje. Wystarczy odpowiedni dobór fototapety aby nasze miejskie mieszkanko przemieniło się w osiemnastowieczny pałac pełen niepowtarzalnego stylu i wspaniałej atmosfery.

Do wyboru są fototapety zdobione florystycznymi ornamentami i arabeskami, jak również fototapety przedstawiające całe wnętrza, łącznie z ozdobnymi oknami i futrynami wokół drzwi. W ten sposób nie trzeba wydawać fortuny aby móc zamieszkać w prawdziwym pałacu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

logo
logo
© 2019 FototapetyDlaDomu.pl | Dekowizja.pl | Fototapety24.net