logo

Fototapeta z akcentem w stylu retro

logo

fototapeta retro
Trzeba przyznać, że przez długi czas fototapety wyszły z użycia by na chwilę obecną powrócić w wielkim stylu. Wszyscy się nimi zachwycają, podbiły nasze serca, zawładnęły magazynami o aranżacji wnętrz. I bardzo dobrze, ponieważ jest to bardzo łatwy, tani i szybki sposób na efektowne odmienienie wyglądu mieszkania.

Fototapety w stylu retro to zazwyczaj czarno białe fotografie przedstawiające kamienne uliczki, dawne zdjęcia miast, które wyglądają niczym powiększone kopie pochodzące z archiwum lub dawnego albumu, portrety gwiazd kina i muzyki. Jednakże aby nasze wnętrze w połączeniu z czarno białą fototapetą nie stało się zbyt monotonne i jednolite warto zadbać o jakiś ciekawy akcent.

W zależności od tego jakie mamy dobrane dodatki w mieszkaniu – na przykład czerwone lub żółte, można zdecydować się na retro fototapetę z motywem starodawnego auta. Bardzo dużą popularnością cieszą się fototapety na ścianę przedstawiające wielką metropolię, oczywiście utrzymaną w odcieniach szarości, połączoną z klasyczną, nowojorską, żółtą taksówką.

Taki kolorowy akcent przełamuje wówczas nudę i sprawia, że w mieszkaniu pojawia się nowa energia i coś pozytywnego. Warto więc zadbać, aby zwrot w stronę stylu retro nie kojarzył się z czymś nudnym, szarym i ponurym.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

logo
logo
© 2019 FototapetyDlaDomu.pl | Dekowizja.pl | Fototapety24.net